Poznaj zasady współpracy z Gizo BOX i zobacz, ile kosztuje wynajem kontenera

Potrzebujesz dodatkowej powierzchni na swoje rzeczy? Zapewni Ci ją Gizo BOX. Szybko, bezpiecznie i na prostych zasadach. Zobacz, jak dokładnie wygląda współpraca z nami i przekonaj się, jakie to wygodne!

Kontener z transportem, magazyn kontenerowy czy self-storage?

Gizo BOX daje Ci pełną gamę możliwości wyboru powierzchni magazynowej dopasowanej do Twoich potrzeb. Sprawdź, co wybrać!

Jak działa wynajem kontenerów z transportem i bez w Gizo BOX?

1

Wybierz wielkość powierzchni magazynowej

Nasze kontenery magazynowe są dostępne w trzech rozmiarach: M/3 m2, L/7 m2 i XL/ 15m2. Magazyny self-storage mogą mieć powierzchnię do 40 m2. Oceń, jak dużo miejsca na swoje rzeczy potrzebujesz.

2

Określ, na jak długo potrzebujesz przestrzeni do magazynowania

Miesiąc, kilka miesięcy, rok, a może dłużej? Dajemy Ci otwartą przestrzeń do podjęcia decyzji. Umowę możesz zawrzeć na okres dopasowany do Twoich potrzeb. Na krótko lub na długo.

3

Dobierz dodatkowe usługi (jeśli chcesz!)

Potrzebujesz pomocy z załadunkiem lub rozładunkiem towaru? Zapewnimy Ci sprzęt, który ułatwi bezpieczne przeniesienie Twoich rzeczy do boksu i z boksu. Do dyspozycji są ramy i najazdy, a także wózki transportowe, wózki widłowe do transportu bliskiego i podnośniki umożliwiającej operatorowi pracę na wyznaczonej wysokości.

4

Skontaktuj się

Wypełnij formularz kontaktowy albo napisz mail, jeśli lubisz mieć wszystko „na papierze”, albo zadzwoń, aby porozmawiać z naszymi doradcami bez presji. Zadzwoń +48 663 112 112!

5

Zapłać za swój kontener z transportem lub bez

Przelewem, gotówką, kartą, BLIK-iem – tak, jak jest Ci najwygodniej.

6

Korzystaj z bezpiecznej przestrzeni magazynowej na Twoje rzeczy

Z dostępem przez całą dobę, pełną samoobsługą, w bezpiecznych warunkach. Tak, jak lubisz!

Zadzwoń do nas

Masz wątpliwości? Nie wiesz jaki rozmiar mini magazynu będzie odpowiedni do Twoich potrzeb? A może zależy Ci na czasie lub chcesz sprawdzić jak działa nasza bezkontaktowa obsługa? Zadzwoń!

Napisz do nas

To doskonałe wyjście dla firm, które wszystkie ustalenia muszą mieć 'na papierze’ lub gdy masz więcej czasu na decyzje – na wszystkie maile dotyczące magazynu samoobsługowego odpowiemy niezwłocznie – do 24h w dni robocze

Ile kosztuje wynajem kontenera?

To zależy. Zarówno od typu powierzchni, którą wybierzesz, jak i jej wielkości oraz długości najmu. Na im dłuższy okres potrzebujesz magazynu, na tym lepsze zniżki możesz liczyć!

Pamiętaj, że bezpieczeństwo w czasach COVID-19 to nasz wspólny priorytet! Zapewniamy bezkontaktową obsługę - wszystkie formalności możliwe do dopełnienia on-line